Shrnutí soutěže pro třídy žáků ZŠ a SŠ z Brna a JMK 2015

Sout%c4%9a%c5%bd_-_plak%c3%a1t

Od 18. 3. do 20. 4. probíhala pod křídly Modré berušky soutěž při příležitosti celorepublikové kampaně „Česko svítí modře“ a Světového dne porozumění autismu pro školy z Brna a Jihomoravského kraje.

Třídy se podle svého stupně mohly zapojit buď tvorbou modrého lampiónu nebo prezentace či videa. Účelem bylo zapojit do kampaně, která měla za úkol podpořit a rozšířit povědomí o autismu a projevit svou účast v této věci, také děti a mládež. A dát tak dětem s PAS najevo, že nejsou sami.

K naší radosti se se svými modrými výtvory zapojilo několik šikovných tříd, jejichž výsledky jste mohli a můžete zahlédnout na facebookových stránkách Modré berušky.

Mezi školy, které se do soutěže zapojily, patří:

  • 2. třída ZŠ Čebín, okres Brno-venkov - s lampiónem a videem
  • 1. A ze ZŠ a MŠ Pražská ze Znojma – s lampióny
  • 2. C ze ZŠ Brno, Jana Babáka 1. – s lampiónem
  • 8. B ze ZŠ Vladimíra Menšíka, Ivančice – s prezentací

Všechny zaslané fotografie krásně modře oděných tříd na 2. 4. můžete také vidět v příloze. Video můžete zhlédnout na našich FB stránkách na přiloženém odkaze: https://www.facebook.com/anastazie.dobesova/videos/10204106115236596/

Prezentace žáků 8.B ZŠ Vladimíra Menšíka z Ivančic:

                Všem třídám a jejich školám děkujeme za zapojení se do naší soutěže! A za všechnu spolupráci doufáme, že se brzy všichni uvidíme ve VIDA centru v Brně, kam budou mít vítězné třídy za odměnu vstup zdarma!

                              Tým Modré berušky

 

Maria Kokešová | 27. 04. 2015


zpět na kategorii SOUTĚŽE

Diskuze